CIRCULAR SAW AMY02-185SH
Rp1,403,040
Tax included
Quantity
In Stock
Security policy
Delivery policy
Return policy
Type :
AMY02-185SH / CIRCULAR SAW 185MM / MESIN GERGAJI POTONG KAYU   ( 7" )
Spesifikasi :
Rated Power Input : 1100 W
No-Load Speed 5600 rpm
Blade Dia. : 185 mm
Blade Bore : Ø 25.4mm
Max. Cutting Capacity : 66mm